Gizlilik politikası

Özet

İstanbul Dizi Cast Facebook Sayfasından yapılan başvurular, kişisel bilgilerin ve oyuncuevi.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. İstanbul Dizi Cast Facebook Sayfası Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, oyuncuevi.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler oyuncuevi.com tarafından da güncellenebilecek veya silinebilecektir.

1.Topladığımız Veriler

İstanbul Dizi Cast Facebook Sayfası, adınız soyadınız, telefon numaranız, yaşadığınız şehir ve doğdunuz yılı gibi Kişisel Verileri toplar. Topladığımız Kişisel Veriler, bizden hizmet talebinde bulunduğunuz, bizimle bir sözleşme imzaladığınız, çevrimiçi form doldurduğunuz, bilgi veya hizmet alımı için kayıt olduğunuz , oyunculuk başvurusunda bulunduğunuz, veya oyunculuk eğitimi almak için bize bilgi gönderdiğiniz esnada bize bilginiz dahilinde sağladığınız bilgilerdir. Genelde bu verileri kayıt formlarını doldurduğunuz; bizimle iş yapmayı istediğiniz, örneğin sözleşme imzalamayı istediğiniz ya da imzaladığınız esnada, veya internet sitemiz, sosyal medya sayfalarımız yoluyla bize veri sağlamanız hallerinde elde etmekteyiz.

2.BİLGİ GİZLİLİĞİ

İstanbul Dizi Cast Facebook Sayfasından yapılan başvurular, kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, cep telefonu,doğum yılı, şehir gibi Kullanıcı’yı tanımlamaya yönelik bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır.

Gizli Bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda açıklanabilecektir.

3.Verilerin Kullanımı

İstanbul Dizi Cast Facebook Sayfası ile yaptığınız başvurular sonucu bizlere gönderdiğiniz verilerin(ad-soyad,telefon,doğum yılı,şehir) sadece sizleri arayıp oyuncuevi ajansımıza ücretsiz bir şekilde davet etmek içindir. Verileriniz hiç bir şekilde sizlere ulaşmamızı sağlamak dışında başka bir amaçla kullanılmamaktadır.

4.Güvenlik

Kişisel Verilerinizin gizliliğinin, bütünlüğünün ve güvenliğinin korunması için ticari açıdan makul önlemler alırız.

İstanbul Dizi Cast Facebook Sayfasından yönlendirme sonrası gidecek olan oyuncuevi.net internet adresimiz SSL sertifikası ile korunmaktadır.

4A -GSK (SSL) Koruması. İnternet sitemizin bazı şifre korumalı bölümleri, bilgisayarınız ile bizim hizmet sunucumuz arasında güvenli bir bağlantı kurulmasını gerekli kılar. Güvenli Soket Katmanı (GSK – Secure Socket Layers) isimli şifreleme teknolojisini kullanıyoruz. Sitenin güvenli bölgesinden çıktığınız ana kadar güvenli bir bağlantı kurulmaktadır. Kişisel Verileriniz internette dolaştığı sırada gizliliğinin korunması için GSK şifrelemesini kullansak da, Kişisel Verilerin internet ortamında aktarımının güvenliğini garanti edemeyiz.

4B – Kişisel Verilerinizin Muhafazası Kişisel Verilerinizi sadece toplama amacımızın gerektirdiği süre boyunca saklaması yönünde genel bir kural uygulamaktayız. Genel olarak, Kişisel Verilerinizi, zamanaşımına paralel olan bir süre zarfında saklarız, Sizinle iletisime gecildikten ve siz ajansima gelmekten vazgectikten sonra kisisel bilgilerinizi sistemimizden silmekteyiz. Ancak, bazı durumlarda Kişisel Verileri başka süreçlerde de: örneğin, hukuki, vergisel ve finansal gereklilikler uyarınca verilerinizi saklamamız gerektiği sürece veya hukuki bir sürecin, bir adli makamın veya talepte bulunmaya yetkisi olan diğer resmi merciin talebi üzerine gerektiği sürece saklayabiliriz.